סקירה על צמידים מיוחדים לאישה

יד עם צמידים-יולי,שי,פיקוק בעיצובה של שני יעקובי

צמידים הם תכשיט מיוחד המאפשר לכל אחת לבטא את האישיות שלה ואלגנטיות בלי גבולות. די בצמיד אחד על היד או על הרגל כדי לספר סיפור שלם על מי שאתן ומה שאתן רוצות להציג לעולם. בואו להכיר מקרוב את סוגי הצמידים הקיימים ולבחור לכן או כמתנה לחברה צמיד בעיצוב מקורי מהמגוון הקיים.

צמידי חוטים

רוצות לשלב בלוק שלכן חומרים נוצצים פחות אך אסתטיים ואלגנטיים? צמידי חוטים של שני יעקובי הם בחירה טובה למי שרוצה להפחית את כמות הכסף או הזהב בתכשיטים שלה. הצמידים האלו עשויים מחוט כותנה איכותי ומשלבים צ'ארמים, חרוזים ואלמנטים נוספים המביעים את האישיות והסיפור שלכם בתכשיט אחד מהמם.

צמידים עם חריטה אישית

בואו להפוך את התכשיטים שלכן לאישיים – באתר שני יעקובי תוכלו לרכוש צמידים עם חריטה מכסף 925 אמיתי או בציפוי זהב, העשויים בעבודת יד ומגיעים באריזה יפה ובאחריות של שנה שלמה. עוד מוצר מומלץ באתר הוא צמיד בר, שהוא צמיד אחד בעל מראה של שני צמידים דקים ועדינים שגם עליו אפשר להוסיף חריטה אישית משלכם. הצמידים מתאימים להוספת צ'ארמים לבחירתכן כדי שתוכלו להוסיף לו את הטאץ' האישי והמיוחד שלכן.

צמיד חריטה-נועה של המעצבת שני יעקובי

צמידי חצי-חצי

יש הטוענות שצמיד על יד אחת יוצר א-סימטריה בלוק (שאינה בהכרח עניין רע), ואנחנו רוצים להשוות ולהעלות ולהציג לכן צמידי חצי חצי – אלו הם צמידים משולבים שהם בעצמם א-סימטריים, כמו צמיד רנה שהוא חצי גורמט עדין וחצי שרשרת פנינים טבעיות, היוצרים נוכחות מעניינת וסטייל מיוחד. צמידי חצי חצי בוודאות יתפסו את העין של כל הסובבים ויגרפו מחמאות רבות על העיצוב המקורי ועל ההתאמה שלו למראה שלכן.

צמיד חצי חצי-ג׳נר של שני יעקובי

גורמטים

יש סטיגמה על גורמטים שהם יוצרים מראה כבד ואגרסיבי אבל זה ממש תלוי בעיצוב, ואם תתבוננו בצמידי הגורמטים של שני יעקובי אתן תראו סוגים שונים של צמידים שיכולים להתאים לסטייל של כל אחת – גורמטים עדינים ודקים בשילוב פנינה בצורות שונות, או צמידים עבים יותר שיש להם נוכחות מרשימה ומחוספסת במרחב וגם בלוק שלכן.

צמיד גורמט-אלכס של המעצבת שני יעקובי

לסיכום

צמידים הם תכשיט נפלא שאפשר לשלב בקלות ובאלגנטיות בכל תלבושת, בין שאת מארגנת אאוטפיט יום יומי קז'ואלי או לוק אירוע אלגנטי. יש מגוון סוגים של צמידים שאפשר לענוד כמו צמידי גורמטים, צמידים עדינים, צמידי חצי חצי א-סימטריים, צמידים שיש עליהם חריטה אישית, צמידי פנינים או צמידי חוטים מהממים. את כל אלו ועוד תכשיטים בעבודת יד ובעיצוב מקורי תוכלו למצוא באתר שני יעקובי ולרכוש לעצמכן או במתנה לאימא, לאחות או לחברה הכי טובה. מוזמנות לקרוא בבלוג שלנו עוד מאמרים חשובים כמו ניקוי תכשיטי כסף, איך לענוד צמיד לבד ועוד נושאים חשובים ומעניינים בנושא תכשיטים וסטיילינג.