שופינג אי אל – Shopping IL

סייל להעלאת המצב רוח

הסייל השנתי של שופינג אי אל לא מתקיים השנה

לאורך כל התקופה האחרונה אנחנו רואות אתכן בסניפים ובמפגשי היצירה בסטודיו, שומעות מכן את הסיפורים האישיים שלכן, קוראות את התגובות המרגשות שלכן לאחר שקיבלתן מאיתנו את התכשיטים החדשים שלכם ומתרגשות כל פעם מחדש שאנחנו מבינות איזה זכות יש לנו – שיש לנו אתכן.

באנו לחזק ויצאנו מחוזקות!

התלבטנו הרבה עם עצמנו האם לעשות את הסייל הכי גדול של השנה שופינג אי אל.
הכנו המון סחורה במיוחד לאירוע, נערכנו עם צוותי אריזה, ייצור ושירות והוצאנו דגמים חדשים אבל…
כמה שלא חשבנו על זה אנחנו לא מרגישות שזה הזמן הנכון ולא הרגע המתאים ולכן החלטנו שלא לעשות אותו השנה ואנחנו מקוות שתביני….

יחד עם זאת, קיבלנו המון פניות ברמה יומית עם השאלות:
מתי אנחנו עושות סייל, האם יש הנחה מיוחדת או אם אפשר לקבל קוד סודי…
אנחנו לא יכולות להתעלם מזה שיש כאן אפשרות נוספת לעשות טוב למשהו שירים קצת את מצב הרוח ולאחר מחשבה, והידיעה שזה ישמח אתכן (אפילו בקצת) מרגשת אותנו ומבחינתנו אנחנו אתכן.

20% הנחה על כל התכשיטים!
גם באתר וגם בסניפים

כולל פריטים חדשים, קולקציות מיוחדות, בסט סלרים, שרשראות, עגילים, צמידים ובקיצור, כל התכשיטים באתר ובסניפים משתתפים בסייל!

קליק לסייל >>

מידע על החג הקניות של ישראל מתוך אתר https://www.shoppingil.co.il/
יותר מ-1000 אתרים ישראלים ב-48 שעות של מבצעים מטורפים, בחגיגת הקניות הישראלית ברשת. כדאי לחכות וליהנות מהמחירים הכי טובים באתרים שאתם הכי אוהבים, שירות בעברית ומשלוחים מקומיים.

תכניסו את התאריך ליומן כדי שלא תפספסו

לאתר הראשי של חג הקניות לחצו כאן

סייל להרמת המצב רוח – 20% הנחה על כל התכשיטים באתר ובחנויות / לזמן מוגבל עד 20.11.2023 או גמר המלאי הראשון מביניהם / אין כפל הנחות ומבצעים / לא כולל קופסאות תכשיטים / שני יעקובי רשאית לשנות ו/או להפסיק את ההטבה בכל עת וללא הודעה מוקדמת / ט.ל.ח