עגיל ללא חור – יש דבר כזה!

עגיל סטורמי

כן כן, עגיל ללא צורך בחור, ואני לא מדברת על העגילים הנתפסים עם קליפס לתנוך האוזן (ולרוב נראים קצת מגושמים, לא עדכניים ומוגבלים מבחינת ענידה) אלא על עגיל חדש, מקורי וסופר שווה שניתן לענוד על האוזן באמצעות לחיצה קלה המאפשרת למקם את העגיל על הקשת של האוזן מהאמצע ועד למעלה!

עגיל סטורמי
עגילי סטורמי חדשים שהוזמנו על ידי לקוחות

על העגיל החדש חשבתי רבות לאחר שקיבלתי פניות מלקוחות שונות שממש ייחלו ליום שבו הן יוכלו לענוד עגיל מהמם, אני לא מדברת רק על בנות שלא מעוניינות בחור אחד קבוע באוזן אלא גם על בנות עם שלושה וארבעה חורים שלא רצו לעשות חור נוסף באמצע האוזן ומעלה. לקחתי את האתגר ברצינות וחשבתי על צורה ייחודית של עגיל שיהיה קל לענידה והסרה, שיראה מהמם ויהיה במחיר שווה ביותר בדיוק כמו שאני אוהבת 🙂

עגיל סטורמי

ככה נוצר למעשה עגיל סטורמי החדש (שנקרא על שמה של היורשת לבית קרדשיאן/ג'אנר) עגיל שאינו מצריך חור, ניתפס בקלות על האוזן ומשובץ בקריסטל סברובקי מנצנץ. מרגע שהעלינו את העגיל לאתר הבנו על איזה צורך ענינו. העגיל ממש נחטף והביקוש גדול מאוד וכבר התחלתי לחשוב על דגמים נוספים כמובן.

עגיל סטורמי
עגיל סטורמי הולך מעולה עם עגילים נוספים

עגיל סטורמי הצטרף למספר עגילים קודמים שעיצבתי ושאינם מצריכים חור (עגיל מונקי נייט ועגיל מונקי זיגזג) ומפה לשם מתחילה להיווצר כאן קולקצייה יפה ומעניינת של פריטים מיוחדים.

עגיל מונקי נייט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.